Transplant

Transplant
Aktivizoni llogarinë tuaj FALAS!

Biblioteka jonë e filmave dhe videove mund të transmetohet ose shkarkohet vetëm nga anëtarët

Vazhdoni ta shikoni FALAS

Duhet më pak se 1 minutë për t'u regjistruar, kështu që ju mund të shijoni tituj të Filmit dhe TV të Pafund.

Formatet e disponueshme Transplant Skanohet i sigurt : 07/23/2024 Shiko HD Shkarko HD
Transplant

Transplant

Transplant 2024

Përmbledhje:Dr. Bashir Hamed, a Syrian doctor with battle-tested skills in emergency medicine, makes the difficult decision to flee his country and build a new life in Canada with his younger sister Amira. Bash works to navigate a new environment after earning a coveted residency in the Emergency Department of one of the best hospitals in Toronto, York Memorial.

Shiko Rimorkio Data e parë e ajrit: Feb 26, 2020 Data e fundit e ajrit: Jan 19, 2024 Sezoni: 4 Sezoni Episodi: 49 Episodi Koha e ekzekutimit: 43:14 minuta Cilësia: HD IMDb: 3.305 / 10 nga 118 përdoruesit Popullariteti: 286.678 Gjuhe: en

Komento

Dërgoni

I ngjashëm Shfaqje TV

Rekomandim Shfaqje TV